Informace před nákupem

 

Po výběru motivu si ujasněte umístění, rozměr , barvu a orientaci samolepky.

Používané materiály:

Samolepky na zeď jsou určeny k lepení na stěnu či strop - pro použití v interierech a neodolávají povětrnostním vlivům, nadměrnému tepelnému působení a UV záření. Pro nálepky na zeď používáme pouze kvalitní folie z řady Wall Art. Nepoužíváme tzv. samolepící tapety, ale kvalitní samolepící folie z vinylu.

Pro exteriery - auta, reklamní cedule a podobně používáme kvalitní folie s vysokou přilnavostí a dlouhou životností. Pro krátkodobé použití či jednorázové akce lze po dohodě použít i levnější materiály s krátkou životností.

Umístění:

Důležité je kde bude samolepka umístěna - na jakém podkladu.Od toho se odvíjí volba materiálu. Je nutno používat samolepky vyrobené z k tomu určených materiálů . Na samolepky na zeď působí jiné vlivy okolí, než na samolepky na auto.

Rozměry samolepek:

Mimo nabízené velikosti ( velikosti jsou udávány s odchylkou -/+ 0,5 cm) lze vyrobit samolepky o rozměrech dle Vašeho zadání ( pokud je to technicky možné). V takovém případě je nutná dohoda individuální  podmínek.

Barvy samolepek:

Mimo nabízené barevnosti lze vyrobit samolepky i v jiných barvách dle Vašeho zadání ( v případě že výrobci tuto barevnost nabízí). V takovém případě je nutná dohoda individuální  podmínek.

 

Orientace motivu:

Dle našeho zobrazení:   Samolepky nalepíte na vrchní stranu podkladu - skla, karoserie, zdi atd.

Zrcadlově obráceně:

1.) Samolepku můžete nalepit na vrchní stranu podkladu - její orientace bude opačná oproti našemu zobrazení

2.) Samolepku můžete nalepit z vnitřní strany skla (z interieru ), pak bude z venku čitelná. Matné fólie mají spodní stranu lesklou.

V případě že požadujete orientaci zrcadlově obrácenou oproti zobrazení nebo variantu na hladký povrch přidejte poznámku do objednávky k produktu.

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat.

Vámi zadané osobní údaje jsou získávány a použity pouze za účelem vyřízení Vaší objednávky.

Nesouhlasím s použitím cookies a na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

Rozumím a souhlasím